Arama
Flitreler
KAPAT
  • 545 517 04 05

Blog

Titanyum Alyanslar Kullanışlı mıdır?

   Titanyum alyanslar Türkiye'de ve dünya genelinde altın ve gümüşe göre daha az tercih edilmektedir. Buna etken olarak titanyumun bilhassa Türkiye'de çok fazla bilinirliği yoktur. Daha çok altın ve gümüş alyanslar tercih edilmektedir. 

   Titanyum koyu gri renktir. Altında olduğu gibi sarı, beyaz ve rose renkleri mevcut değildir. Gümüş alyanslarda gümüşün üzerine altın kaplama yapılarak renklendirme yapılabilir fakat bu titanyum için geçerli değildir. Titanyum ve altın veya titanyum ve gümüş alyanslar mevcuttur ve yapılabilir. Titanyumun üzerine kaplama değil, altın veya gümüş maden eklenerek alyans yapılabilmektedir.

   Titanyum çok sert bir madendir. Altın, gümüş ve çelikten daha sert ve sağlamdır, dayanıklıdır. Titanyumun sertliğinden dolayı altın ve gümüşte olduğu gibi çok fazla işlemeli desenli ve çok taşlı alyanslar üretilememektedir. 

   Titanyum alerji yapmaz, sağlıklıdır ve kullanışlıdır. Titanyum paslanmaz ve renk değiştirmez.

   Titanyum çok hafiftir. Altın, gümüş, çelik ve platinden daha hafiftir.

Çelik Alyans Kararır mı?

Çelik alyanslar içeriğindeki krom nedeniyle paslanma ve kararma olmaz. Bayanların en sık karşılaştığı alerjik reaksiyon olmaz. Bunun nedeni içeriğinde nikel olmamasıdır. Gümüş takılarda zaman içinde kararma olmasına rağmen çelik takıda bu olmaz. Denizde, havuzda ve banyoda çıkarmadan rahatlıkla kullanım özelliğine sahiptir. Alyans modellerimiz fiyat olarakta uygun ve bütçenizi sarsmayacak aralıktadır. Lovering Çelik alyanslarda Avrupa Birliği standartları geçerlidir. Ürünlerimizde üretici firmalardan CE standart belgeleri istenmektedir. Bu sebepten dolayı sağlık açısından hiçbir risk oluşturmaz.

Bildiğiniz gibi medikal sektörde ,sağlıklı yapısı nedeniyle özelikle  ortapedik ameliyatlarda paslanmaz çelikten üretilmiş aletleri tercih etmektedir.

Dayanıklılık: Çelik takıların yapısı çok sert olduğu için kırılmaz yapıdadır.

Paslanmazlık: Pas tutmayan bir ürün daima görsel olarak iyi durur, görselliğini senelerce kaybetmez. İçeriğindeki krom, Çelik takıların en önemli paslanmazlık özelliğidir. Çelik takılar ile denize havuza girebilir, duş alabilirsiniz.

Yıkanabilirlik : Ürünlerimiz yıkanabilir özelliktedir. Terleme, parfüm kullanma durumlarından ürünlerimiz etkilenmez. Çelik alyans kararmaz.

Görsellik: Paslanmaz çelikte pas plakası oluşmayacağı için devamlı parlak ve temiz görünür.

Alerji Hijyen Sağlık : Üzerinde bakteri ve mikrop barındırmaz ve sağlığınızı olumsuz etkilemez. Paslanmaz çeliğin yapısı nedeniyle cilde zarar vermemesi nedeneni ile medikal malzeme olarak kullanılır. Ayrıca cerrahi alanda protez olarakta kullanılmaktadır.

Blog arşivi

Merhaba, geçen hafta size yazma fırsatı bulamadım. Sipariş ettiğim alyanslar elime ulaştı, çok güzel olmuşlar tahminimden daha zarif teşekkür ederim ellerinize sağlık

İpek Ersin
image01

Alyanslarımız için özel istekte bulunduk. Sipariş notu kısmına yazdık. Çok güzeller çok beğendik. Kırmızı kadife kutu ile hediye paketi olarak göndermişler. Teşekkür ediyorum size.

Alper Atabey
image01

Teşekkürler. Çok şık bir tasarım gayet güzel bir ürün. Ellerinize sağlık. İyi günler.

Mehmet Emre Altınbaş
image01

Kesinlikle yüzük ve hizmet kalitesinden çok memnunuz. İstediğimiz model dedikleri günde elimize ulaştı. Ölçülerde her hangi bir sorun çıkmadı çok teşekkürler.

İlhan Harput
image01

Aldığım ürünü 1 yıl sonra bakıma yolladım ve çok kısa zaman da elime sıfır gibi ulaştı. :) Mükemmel hizmet için teşekkür ederim.

Zuhal Kara
image01
Alyans Sarayı

Alyans Sarayı Türkiye'nin alyans sitesi. Alyans Sarayı web sitemizde altın alyans, gümüş alyans, platin alyans, titanyum alyans ve çelik alyans...

 
Müşteri Destek

Siz değerli müşterilerimize 7/24 canlı destek hizmeti sağlıyoruz.

 
Her Ürün Ücretsiz Kargo

Ürünlerimizi Ups Kargo ile ücretsiz ve sigortalı olarak size yolluyoruz.

 
Güçlü Koruma

Sitemizde kredi kartı işlemleri için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.