Arama
Flitreler
KAPAT
  • 545 517 04 05

GÜMÜŞ ALYANS

  Gümüş alyans denilince akla gelen basit sıradan modelleri insanların zihninden silen; kaliteli, kullanışlı ve özgün tasarımlar ile gümüş alyansta sınırları zorladık. Standardı aşan gümüş alyanslarımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

  Yüzlerce gümüş alyans modeli ile alyans sektörünün liderlerindeniz. Gümüş alyans fiyatları kalitesi, kullanışlı olması ve işçiliğiyle gayet uygun fiyatlıdır.

  Gümüş alyans siparişi veren müşterilerimize alyansları hediye paketi, kurdelası ve sürpriz hediyeleri ile birlikte gönderilmektedir.

  Gümüş alyanslarımız tek olarak fiyatlandırılmıştır.

Görüntüleme biçimi
Sırala
Görüntüle sayfa başına

Merhaba, geçen hafta size yazma fırsatı bulamadım. Sipariş ettiğim alyanslar elime ulaştı, çok güzel olmuşlar tahminimden daha zarif teşekkür ederim ellerinize sağlık

İpek Ersin
image01

Alyanslarımız için özel istekte bulunduk. Sipariş notu kısmına yazdık. Çok güzeller çok beğendik. Kırmızı kadife kutu ile hediye paketi olarak göndermişler. Teşekkür ediyorum size.

Alper Atabey
image01

Teşekkürler. Çok şık bir tasarım gayet güzel bir ürün. Ellerinize sağlık. İyi günler.

Mehmet Emre Altınbaş
image01

Kesinlikle yüzük ve hizmet kalitesinden çok memnunuz. İstediğimiz model dedikleri günde elimize ulaştı. Ölçülerde her hangi bir sorun çıkmadı çok teşekkürler.

İlhan Harput
image01

Aldığım ürünü 1 yıl sonra bakıma yolladım ve çok kısa zaman da elime sıfır gibi ulaştı. :) Mükemmel hizmet için teşekkür ederim.

Zuhal Kara
image01
Alyans Sarayı

Alyans Sarayı Türkiye'nin alyans sitesi. Alyans Sarayı web sitemizde altın alyans, gümüş alyans, platin alyans, titanyum alyans ve çelik alyans...

 
Müşteri Destek

Siz değerli müşterilerimize 7/24 canlı destek hizmeti sağlıyoruz.

 
Her Ürün Ücretsiz Kargo

Ürünlerimizi Ups Kargo ile ücretsiz ve sigortalı olarak size yolluyoruz.

 
Güçlü Koruma

Sitemizde kredi kartı işlemleri için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.