Arama
Flitreler
KAPAT
  • 545 517 04 05

HAKKIMIZDA

   Alyans Sarayı, Altın Sarayı ve Süslü Diamond web sitelerimiz ile 2007 yılından itibaren internetten binlerce modeli sizlerin beğenisine sunmaktayız. Alyans Sarayı, Altın Sarayı ve Süslü Diamond E-Süslü Bilgisayar Ziraat Kuyumculuk İnşaat Güvenlik San. ve Tic. Ltd. Şti tescilli markasıdır. Alyans Sarayı, Altın Sarayı ve Süslü Diamond olarak sizlere alışılagelmiş modellerden farklı modeller sunmaktayız.

   Alyans Sarayı web sitemizde altın alyans, gümüş alyans, titanyum alyans, platin alyans, zirkonyum alyans ve çelik alyans kategorilerinde 1500'den fazla model ile sektörün liderlerindeniz.

   Altın Sarayı internetteki kuyumcunuz. Kolyeler, küpeler, bileklikler, bilezikler, kelepçeler, yüzükler vs. binlerce modeli kuyumcu kuyumcu gezmeden bir tıkla evinize getiriyoruz.

  Süslü Diamond; 30 yıllık kuyumculuk deneyimimiz ve sağladığımız güvenle sizlere pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir ürünleri gerçek değerinde en uygun fiyata sunuyoruz.

www.alyanssarayi.com.tr ve www.altinsarayi.com.tr web sitelerimizden alış veriş yapabildiğiniz gibi isterseniz Kartal/İstanbul'daki mağazamıza gelerek modelleri görebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kartal/İstanbul'daki mağazamızdan başka şubemiz yoktur.

Bizi Facebook, Twitter, İnstagram, Google+ ve Pinterest sosyal medya mecralarında da takip edebilirsiniz.

Merhaba, geçen hafta size yazma fırsatı bulamadım. Sipariş ettiğim alyanslar elime ulaştı, çok güzel olmuşlar tahminimden daha zarif teşekkür ederim ellerinize sağlık

İpek Ersin
image01

Alyanslarımız için özel istekte bulunduk. Sipariş notu kısmına yazdık. Çok güzeller çok beğendik. Kırmızı kadife kutu ile hediye paketi olarak göndermişler. Teşekkür ediyorum size.

Alper Atabey
image01

Teşekkürler. Çok şık bir tasarım gayet güzel bir ürün. Ellerinize sağlık. İyi günler.

Mehmet Emre Altınbaş
image01

Kesinlikle yüzük ve hizmet kalitesinden çok memnunuz. İstediğimiz model dedikleri günde elimize ulaştı. Ölçülerde her hangi bir sorun çıkmadı çok teşekkürler.

İlhan Harput
image01

Aldığım ürünü 1 yıl sonra bakıma yolladım ve çok kısa zaman da elime sıfır gibi ulaştı. :) Mükemmel hizmet için teşekkür ederim.

Zuhal Kara
image01
Alyans Sarayı

Alyans Sarayı Türkiye'nin alyans sitesi. Alyans Sarayı web sitemizde altın alyans, gümüş alyans, platin alyans, titanyum alyans ve çelik alyans...

 
Müşteri Destek

Siz değerli müşterilerimize 7/24 canlı destek hizmeti sağlıyoruz.

 
Her Ürün Ücretsiz Kargo

Ürünlerimizi Ups Kargo ile ücretsiz ve sigortalı olarak size yolluyoruz.

 
Güçlü Koruma

Sitemizde kredi kartı işlemleri için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.