Arama
Flitreler
KAPAT
  • 545 517 04 05

Web Sitenizden Alışveriş Yapmak Güvenli Mi?

E-Süslü Kuyumculuk Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti

  E-Süslü Kuyumculuk olarak bir çok tescilli markamız vardır. Alyans Sarayı, Süslü Diamond ve Altın Sarayı bunlardan bir kaçıdır. Alyans Sarayı ( www.alyanssarayi.com.tr), Altın Sarayı ( www.altinsarayi.com.tr ) ve Süslü Diamond (www.susludiamond.com.tr) sizlere aktif olarak e-ticaret hizmeti vermektedir. 2007'den bu yana sizlere e-ticaret hizmet vermekteyiz.

   Web sitemiz Neticaret alt yapısını kullanmaktadır. Neticaret sektörün Türkiye'deki lider e-ticaret sağlayıcısı firmalardan birisidir. Sitemizde 128 bit SSL Güvenlik Sertifikası Mevcuttur. Web sitelerimizde 3D Secure güvenlik özelliği bulunmaktadır. 

Merhaba, geçen hafta size yazma fırsatı bulamadım. Sipariş ettiğim alyanslar elime ulaştı, çok güzel olmuşlar tahminimden daha zarif teşekkür ederim ellerinize sağlık

İpek Ersin
image01

Alyanslarımız için özel istekte bulunduk. Sipariş notu kısmına yazdık. Çok güzeller çok beğendik. Kırmızı kadife kutu ile hediye paketi olarak göndermişler. Teşekkür ediyorum size.

Alper Atabey
image01

Teşekkürler. Çok şık bir tasarım gayet güzel bir ürün. Ellerinize sağlık. İyi günler.

Mehmet Emre Altınbaş
image01

Kesinlikle yüzük ve hizmet kalitesinden çok memnunuz. İstediğimiz model dedikleri günde elimize ulaştı. Ölçülerde her hangi bir sorun çıkmadı çok teşekkürler.

İlhan Harput
image01

Aldığım ürünü 1 yıl sonra bakıma yolladım ve çok kısa zaman da elime sıfır gibi ulaştı. :) Mükemmel hizmet için teşekkür ederim.

Zuhal Kara
image01
Alyans Sarayı

Alyans Sarayı Türkiye'nin alyans sitesi. Alyans Sarayı web sitemizde altın alyans, gümüş alyans, platin alyans, titanyum alyans ve çelik alyans...

 
Müşteri Destek

Siz değerli müşterilerimize 7/24 canlı destek hizmeti sağlıyoruz.

 
Her Ürün Ücretsiz Kargo

Ürünlerimizi Ups Kargo ile ücretsiz ve sigortalı olarak size yolluyoruz.

 
Güçlü Koruma

Sitemizde kredi kartı işlemleri için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.